Kariera

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w firmie Speccontrol prześlij nam swoje zgłoszenie zawierające CV wraz ze zdjęciem (list motywacyjny – opcjonalnie) oraz klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 roku), dla celów rekrutacji” na adres: rekrutacja@speccontrol.pl

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu pracowników na stanowisko: Elektryk/Elektromonter/Pomocnik Elektromontera

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Zadania:

Montaż instalacji i urządzeń elektrycznych

Instalacja systemów zabezpieczeń

Instalacja systemu telewizji dozorowej

Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych

Wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe

Doświadczenie zawodowe mile widziane

Praktyczna znajomość instalacji elektrycznych, systemów zabezpieczeń i  instalacji teletechnicznych

Mile widziane uprawnienia SEP

Umiejętność czytania rysunków elektrycznych, schematów zasilania i sterowania

Samodzielność

Pracowitość, dobra organizacja pracy  i uczciwość

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Niezbędne narzędzia pracy

Szanse rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Bardzo proszę o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@speccontrol.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji do dnia 30.06.2016 roku.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.