O nas

Firma zrodziła się z pasji do wprowadzania  nowoczesnych rozwiązań w branży elektrycznej.

Jesteśmy grupą inżynierów, specjalizujemy się w dziedzinie projektowania i wykonawstwa systemów automatyki budynkowej oraz systemów zabezpieczeń obiektów.

Nasz zespół to ludzie, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zadania proponując przy tym zawsze najkorzystniejsze rozwiązania na najwyższym poziomie.

Doradzamy na każdym etapie inwestycji kierując się przede wszystkim dobrem klienta i maksymalizacją użyteczności zastosowanych technologii.

Dążymy do tego aby automatyka budynkowa nie była komfortem dla wybranych a standardem dla każdego użytkownika.

Tworzymy systemy ochrony zabezpieczeń osób i mienia, oceniamy ryzyko możliwego zagrożenia i projektujemy nowoczesne systemy pozwalające na jego wyeliminowanie.

Czym się zajmujemy ?

Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem zintegrowanych systemów budynkowych:

  • system automatyki budynkowej (inteligentny budynek)– integrujemy: oświetlenie, rolety, ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, bramy, oraz pozostałe systemy działające w domu
  • systemy bezpieczeństwa – alarm, monitoring, kontrola dostępu, domofony, systemy przeciwpożarowe
  • instalacja elektryczna z elementami automatyki, ciekawa alternatywa dla inteligentnego budynku
  • instalacje odgromowe
  • instalacje Audio Video, TV Sat, kino domowe, multiroom
  • instalacje teletechniczne: Internet, telewizja, sieci internetowe

Poprzez kompleksowość naszych usług jesteśmy w stanie wykonać większość instalacji, które znajdują się w Twoim domu czy biurze i które można zautomatyzować.

Dzięki temu zyskujesz na krótkim czasie realizacji inwestycji, gdyż wiemy jak połączyć różne systemy i efektywnie nimi zarządzać.