Instalacje Elektryczne

Instalacje Elektryczne od wielu lat są niezbędnym elementem naszego domu

Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna w budynku, a także właściwie dobrany osprzęt elektroinstalacyjny gwarantują bezawaryjną eksploatację urządzeń elektrycznych, a przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników.

Poza aspektem ochrony ważny jest też nasz komfort, ważne jest, aby przepalająca się żarówka nie powodowała ciemności w połowie budynku a włączenie np. czajnika nie pozbawiało nas energii w pozostałej jego części.

Zbytnio obciążone instalacje „starzeją” się w zdecydowanie krótszym czasie, a przepalony przewód niejednokrotnie nie kończy się tylko kuciem ścian, ale niestety nawet pożarem.

Oferujemy nowoczesne instalacje elektryczne połączone z automatyką budynkową

W nowoczesnych instalacjach elektrycznych połączonych z automatyką budynkową system jest w stanie nadzorować pobór prądu na poszczególnych obwodach i przy zadanych progach granicznych odłączać poszczególne urządzenia.

Dodatkowo przy wyjściu z domu nie musimy się martwić czy nie zapomnieliśmy wyłączyć np. żelazka, gdyż po naszym wyjściu sterownik sam odłączy obwód z włączonym urządzeniem.

Pomysłów zastosowań i rozwiązań jest mnóstwo, ważne jest aby z rozwagą zaplanować całą instalacje, która służyć nam będzie przez wiele lat.

Duże doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych pozwala nam fachowo wykonać nową instalację lub zmodernizować istniejącą w taki sposób, aby spełniała zarówno wymogi bezpieczeństwa jak i oczekiwania użytkowników

Kompleksowo wykonujemy

-usługi elektryczne z elementami automatyki budynkowej: oferujemy projekt,  doradztwo, montaż oraz pełną obsługę instalacji elektroenergetycznych obiektu

-przeglądy elektryczne: przeprowadzamy okresowe i odbiorcze przeglądy, pomiary instalacji elektrycznych zakończone protokołem dla inwestora

-obsługa techniczna budynku i serwis: zapewniamy kompleksową obsługę techniczną instalacji i urządzeń budynkowych, zakres usług dostosowujemy do oczekiwań klienta oraz kondycji i standardu nieruchomości