Inteligentny budynek

zdjęcie wnętrza

To standard, na który możesz sobie pozwolić

Inteligentny dom to nowoczesny system zarządzania budynkiem. Za pomocą panela, tableta, smartfona, pilota czy innego mobilnego urządzenia z dowolnego miejsca na ziemi możemy sterować wszystkimi urządzeniami, jak na przykład oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, klimatyzacją, wentylacją, etc.

To wygodne rozwiązanie przekłada się na podwyższenie komfortu i bezpieczeństwa każdego użytkownika.

Systemu analizuje sytuację zewnętrzną i podporządkowuje do niej swoją pracę. Dopasowuje się do naszych potrzeb i w szybki sposób zmienia swoje działanie. Za pomocą stacjonarnych paneli oraz mobilnych urządzenia mamy podgląd na wszystkie urządzenia, dzięki czemu możemy sterować i wydawać polecenia dopasowane do naszych potrzeb.

Poszczególne funkcje w systemie inteligentny budynek współpracują ze sobą tak aby maksymalnie zoptymalizować funkcjonalność działania urządzeń oraz zminimalizować pobieraną przez nie energię.

Daje nam to oszczędność czasu w codziennych obowiązkach oraz pieniędzy, odciążając użytkownika przy dbaniu o swój dom, oraz całkowicie zmieniając podejście do jego użytkowania .

A co z kosztami ?

Nie trzeba mieć dużych środków finansowych aby stworzyć indywidualny, ekologiczny i bezpieczny budynek.

System inteligentny budynek dla standardowego obiektu to koszt już nawet o kilka tysięcy większy w porównaniu z tradycyjną instalacja.

Jednak koszt jest tak naprawdę inwestycja, która zwraca się w postaci niższych rachunków oraz ogromną wygodą i komfortem użytkowania.

Dlaczego warto stosować nowoczesny system zarządzania budynkiem?

Dom prywatny – daje poczucie bezpieczeństwa, oszczędność w kosztach utrzymania, pomoc w codziennych obowiązkach

Hotel – zapewnia najwyższy komfort użytkowania, tworzy odpowiedni klimat w pokojach, w części SPA, restauracji poprzez odpowiednie sterowanie oświetleniem i nagłośnieniem jak i temperaturą budynku

Budynek handlowy – dba o potrzeby środowiska, znacznie obniża zużycie energii elektrycznej i innych mediów przez co eksploatacja budynku jest o wiele tańsza, centralny system zarządzania i raportowania zgłasza usterki od razu po ich wystąpieniu

Apartament – daje luksus, dysponujemy ekskluzywna innowacją, dzięki czemu mieszkanie nie traci na wartości nawet za kilkanaście lat, system można rozbudowywać o nowsze technologie bez fizycznej ingerencji

Biurowiec – zwiększa efektywność obsługi oraz zmniejsza koszty utrzymania budynku

logo